אודות


 

מדריך עיסקי אינטראקטיבי  מבית  iGo ענק הניווט העולמי, שם אותך במרכז ומוצא עבורך בקלות וביעילות בתי עסק,  נותני שרות וכל גורם עסקי אחר בבית או בדרכים. בשונה מהמדריכים הקיימים, iGoZip המבוסס על תוכנת הניווט הפופולרית  iGoMYWAY גם יכוון אותך בדרך הקלה והבטוחה לפתחו של בית העסק בין אם מדובר באולם שמחות הממוקם בפרדס או בכל עסק אחר הנמצא בסמטה עלומה, IGoZip  יודע את הדרך.


iGoZip מאפשר לבית עסק רשום להציע הצעות אטרקטיביות על בסיס מיקום צורך וזמן, לנהל מועדון לקוחות ולשמור על קשר ישיר עם לקוחותיו. אין צורך בכמה מערכות או ספקים   iGoZip מאפשר  לבית עסק רשום, שימוש בממשק אחד לפרסום להגברת התעבורה של לקוחות לבית העסק מאפשר שליטה באון ליין על יעילות מהלכי מכירה ושיווק מינוף נאמנות לקוח על ידי שימוש בטכנולוגיות חיפוש וניווט המתקדמות בעולם ומשלים כל קמפיין פרסומי.
 
 iGoZip מאפשר לעסקים בכל גודל ומכל מקום להירשם ולאפשר למחפשים למצוא אותם בקלות וביעילות, גם המיקום על המפה ניתן לכיוון על ידי בית העסק לשיפור הדיוק של ההגעה לפתחו. 
תוצאת החיפוש מתאפשרת לצפיה באתר האינטרנט כמו גם על גבי מסכי הטלפונים החכמים, שליחת הכתובת ישירות מהמחשב לנייד לניווט ישיר לנקודה באמצעות תוכנת iGo My Way

 

 

Mini site